Smukła konstrukcja i niewielka głębokość grzejników dekoracyjnych Instal Projekt sprawiają, że idealnie nadają się do zamontowania nawet w niewielkim przedpokoju czy korytarzu. Hol jest często miejscem bardzo trudnym do zagospodarowania ze względu na swoją funkcję i często niestandardowy kształt. Ponadto w korytarzu zazwyczaj na każdej ścianie znajdują się drzwi do innych pomieszczeń, co zdecydowanie utrudnia jego aranżację.

Grzejnik dekoracyjny w przedpokoju

W sezonie jesiennym i zimowym w przedpokoju zdejmujesz odzież wierzchnią, która często przemoczona powinna w odpowiedniej temperaturze wyschnąć. Grzejniki dekoracyjne pełniące funkcję ozdobną doskonale zapewniają komfort cieplny a jednocześnie stanowią niebanalny element wystroju pomieszczenia.

Oryginalny grzejnik w przedpokoju

Do modnie urządzonego przedpokoju idealnie pasują nowoczesne, designerskie grzejniki ozdobne, które łączą w sobie zarówno funkcjonalność i dekoracyjność. Zobacz, jak doskonale dopasowują się do każdej przestrzeni nowoczesne grzejniki pionowe, które dodają dyskretnego smaku całej aranżacji.

Grzejniki ozdobne w przedpokoju

Smukła konstrukcja i elegancka forma grzejników dekoracyjnych zachwyci wszystkich miłośników estetyki i użyteczności. W swoim przedpokoju możesz zainstalować zarówno prosty, stylowy i klasyczny grzejnik dekoracyjny jak i fantazyjny, zachwycający kształtem, formą, kolorem i oryginalnym projektem.

Zobacz ofertę GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH»

Grzejniki dekoracyjne idealne do holu

Grzejnik jako lustro do przedpokoju

Idealny do przedpokoju w nowocześnie urządzonym domu jest grzejnik Indivi pełniący funkcję lustra – dzięki niemu nie musisz już się martwić o wygospodarowanie dodatkowego miejsca na zawieszenie lusterka a jego jednolita, idealnie gładka tafla wkomponuje się w każdą przestrzeń.

Grzejnik ozdobny jako lustro w przedpokoju

Elegancki grzejnik z jednolitą, taflą optycznie powiększy pomieszczenie, rozjaśni go, podkreśli charakter i nada mu oryginalnego uroku. Każdy grzejnik Indivi ma ukryty odpowietrznik, ma zaokrąglone rogi i jest niezwykle szklisty i płaski. Ponadto można z powodzeniem używać go jako tablicy – możesz napisać na nim ważną informację dla domowników, którą z pewnością przeczytają od razu po przekroczeniu progu domu.

Sprawdź cenę GRZEJNIKÓW OZDOBNYCH INDIVI »