Jeżeli szukasz oryginalnego i stylowego grzejnika ozdobnego, którego wygląd będzie zachwycał i doda aranżacji twojego salonu niezwykłego charakteru poznaj nowoczesne grzejniki dekoracyjne w korzystnych, niskich cenach.

Wybierając grzejniki do swojego domu z pewnością kierujesz się nie tylko ich wyglądem i funkcjonalnością, ale również ceną – sprawdź więc, jak niewiele będzie kosztować cię zakup nowoczesnych grzejników ozdobnych, które cechuje niepowtarzalny design i niebanalna forma.

Luksusowy grzejnik dekoracyjny do salonu

Grzejniki ozdobne do pokoju – cennik

Nowoczesny grzejnik dekoracyjny Roti wspaniale wygląda w pozycji pionowej. Możesz zamówić go w standardowym białym kolorze lub wybrać własny odcień, dopasowując go do aranżacji swojego salonu. Grzejniki ozdobne Roti dostępne są w dwóch rozmiarach.

Oryginalny kolorowy grzejnik dekoracyjny

Sprawdź ceny GRZEJNIKÓW OZDOBNYCH ROTI»

Jeśli szukasz grzejnika o gładkim froncie i oszczędnego w zdobieniach a więc idealnego do modnych, minimalistycznych wnętrz zdecyduj się na grzejnik  ozdobny Magic, którego prosta a zarazem subtelna forma idealnie podkreśli skandynawski wystrój wnętrza. Jego front stanowi ekran wykonany ze stali węglowej przykryty szybą z hartowanego szkła – jest więc odporny na uszkodzenia, pęknięcia.

Co wyróżnia grzejnik dekoracyjny Magic? W prosty sposób możesz zdjąć szybę i umieścić pod nią dowolną fotografię, tapetę, obrazki dzieci czy zdjęcia. To niebanalny pomysł na dekorację każdego wnętrza, którą możesz zmieniać kiedy tylko zapragniesz.

Zobacz CENY GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH POKOJOWYCH» 

 

Nowoczesny grzejnik dekoracyjny do salonu

Grzejnik ozdobny Afro New dostępny jest w kilkudziesięciu rozmiarach, w związku z czym z pewnością dobierzesz odpowiedni do każdego pomieszczenia w swoim domu. Afro New to model, który najkorzystniej prezentuje się w układzie pionowym. Możesz go zamówić w dowolnym kolorze.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz