Product was successfully added to your shopping cart.
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 10 z 22

System VRC służy do inteligentnego bezprzewodowego zarządzania ogrzewaniem w Twoim domu. Zarządzanie i monitorowanie jest całkowicie zdalne i niezależne od miejsca, w którym przebywasz. Przy pomocy aplikacji na Twoim smartfonie lub przeglądarki w komputerze możesz otwierać lub zamykać zawory na grzejnikach, sterować źródłem ciepła, kontrolować temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach, włączać i wyłączać ogrzewanie.Czytaj więcej

Szukając grzejnika  do łazienki zwróć uwagę na nowoczesny i stylowy grzejnik dekoracyjny Sisi – charakteryzuje się on oryginalnym designem i nieprzeciętną formą.

Czytaj więcej

Urządzasz łazienkę? Szukasz ciekawych inspiracji? Marzy ci się oryginalny, niebanalny wystrój? W najnowszej kolekcji nowoczesnych grzejników łazienkowych znajdziesz modne i niezwykle oryginalne czarne modele, które doskonale sprawdzą się w utrzymaniu optymalnej temperatury w chłodne dni, ich kształt umożliwi szybkie osuszanie ręczników i bielizny a przy tym będą stanowić główny element wystroju łazienki.

Czytaj więcej

Jeżeli szukasz oryginalnego i stylowego grzejnika ozdobnego, którego wygląd będzie zachwycał i doda aranżacji twojego salonu niezwykłego charakteru poznaj nowoczesne grzejniki dekoracyjne w korzystnych, niskich cenach.

Czytaj więcej
Minimalistyczne wnętrza nadal królują – najmodniejsze aranżacje cechuje skromność, prostota i subtelna uroda. Brak krzykliwych zdobień i dominacja prostych kształtów geometrycznych, gładkie powierzchnie i lekkość to wyznaczniki tego nurtu, który stale ma swoje duże grono miłośników.Czytaj więcej

Chcąc stworzyć dla swojego dziecka pokój idealny nie zapomnij o ozdobach i dodatkach, dzięki którym nabierze on bajkowego wymiaru. Wybierając grzejnik do pokoju dziecięcego pamiętaj, że musi mieć odpowiednią moc grzewczą, aby zapewnić komfortową, optymalną temperaturę i pracował jak najciszej, aby nie przeszkadzał dziecku podczas snu czy nauki.

Czytaj więcej

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych koniecznie poznaj możliwości, jakie daje niekonwencjonalny grzejnik dekoracyjny Etna – dzięki niemu stworzysz wyjątkowy i oryginalny projekt każdego pomieszczenia.

Czytaj więcej

Jaki wybrać grzejnik  do pokoju dziennego? Odpowiedź jest prosta – taki, który ma odpowiednią moc i zapewni optymalną ilość ciepła a jednocześnie będzie wyglądał estetycznie i dekoracyjnie. Do pokoju, w którym spędzasz swój wolny czas wybierz jeden z nowoczesnych grzejników ozdobnych o oryginalnym designie i w modnym kolorze.

Czytaj więcej
Jaki kolor grzejników wybrać? To bardzo ważne pytanie, bo kolor ma bardzo duże znaczenie: wpływa na nasze samopoczucie i tworzy wystrój wnętrza. Wywołuje w naszej wyobraźni wiele emocji, inspiruje do działania, innym razem uspokaja, relaksuje.Czytaj więcej
Biała łazienka coraz częściej pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów wnętrzarskich. Wiedzie prym w najnowszych trendach. Dlatego tak często przewija się pytanie: jaki grzejnik do białej łazienki? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.Czytaj więcej
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 10 z 22